Informacje

Fundacja Dodaj Dobro we współpracy z Fundacją Mariapoli, Starostwem Powiatowym, Gminą Wilga oraz wieloma organizacjami pozarządowymi organizuje 18 maja 2018 r. II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ.w Trzciance gm. Wilga na dystansie ok. 7 km. Do udziału zaprasza wychowanków od 16 roku życia i pełnoletnich, przebywających obecnie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, bez względu na płeć i rodzin zastępczych (liczy się rok kalendarzowy).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży spoza pieczy zastępczej organizowany jest równolegle Bieg RUN FOR UNITY, w którym mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 13 do 25 lat (liczy się rok kalendarzowy).


Zapisy uczestników tylko poprzez arkusz zgłoszeniowy "Rejestracja"
Warunkiem zatwierdzenia zgłoszenia i wpisanie na listę uczestników jest wpłacenie wpisowego w kwocie 30 zł., którą uczestnik zobowiązany jest zapłacić z własnego kieszonkowego. W przypadku rezygnacji wpisowe nie podlega zwrotowi.
Wpisowe należy przesyłać na konto:
mBank 68 1140 2017 0000 4902 1214 6199, w tytule przelewu - wpisowe/nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia, Mam w sobie siłę lub Run for unity odpowiednio do zgłoszenia.
Przykład:
wpisowe/Jan Kowalski/2000/Mam w sobie siłę
wpisowe/Anna Nowak/2002/Run for unity
Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg przewidziano pamiątkowe medale.
Dla zwycięzców w biegu MAM W SOBIE SIŁĘ statuetki i nagrody:
I miejsce - 700 zł, II miejsce - 500 zł, III miejsce - 300 zł, w postaci voucherów z obowiązkiem zrealizowania do 30 listopada 2019 r. (Regulamin realizacji voucherów).
Klasyfikacja generalna: kobiety i mężczyźni, 16-17 lat i pełnoletni i kategoria Open
Klasyfikacja drużynowa będzie uwzględniała 3 najlepsze miejsca uczestników biegu z tej samej placówki.
Dla zwycięzców biegu RUN FOR UNITY statuetki.

Regulamin biegu - kliknij tutaj.
Na facebook-u  raz w tygodniu zamieszczane  są wskazówki od trenera lekkoatletyki.
Pytania i sugestie - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi nasz serwis! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.