Informacje

 

Fundacja Dodaj Dobro we współpracy z Fundacją Mariapoli, Stowarzyszeniem Truchtacz.pl, Starostwem Powiatowym, Gminą Wilga oraz wieloma organizacjami pozarządowymi organizuje 18 maja 2018 r. II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ.w Trzciance gm. Wilga na dystansie ok. 5 km. Do udziału zaprasza wychowanków od 15 roku życia i pełnoletnich, przebywających obecnie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, bez względu na płeć i rodzin zastępczych (liczy się rok kalendarzowy).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób spoza pieczy zastępczej organizowany jest równolegle Bieg Przełajowy RUN FOR UNITY, w którym mogą wziąć udział osoby od 15 lat (liczy się rok kalendarzowy).
Zapisy uczestników tylko poprzez arkusz zgłoszeniowy "Rejestracja"
Warunkiem zatwierdzenia zgłoszenia i wpisanie na listę uczestników jest wpłacenie wpisowego w kwocie 30 zł., którą uczestnik zobowiązany jest zapłacić z własnego kieszonkowego. W przypadku rezygnacji wpisowe nie podlega zwrotowi.
Wpisowe należy przesyłać na konto:
mBank 68 1140 2017 0000 4902 1214 6199, w tytule przelewu - wpisowe/nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia, bieg przełajowy
Przykład: wpisowe/Jan Kowalski/2000/bieg przełajowy

Regulamin biegu - kliknij tutaj.

Prezydent RP Andrzej Duda zadeklarował ufundowanie nagród dla najmłodszej uczestniczki i najmłodszego uczestnika biegu MAM w SOBIE SIŁĘ.
Na facebook-u od 8 lutego zamieszczane  będą wskazówki od trenera lekkoatletyki.
Pytania i sugestie - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc dla obu biegów 150 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich uczestników i gości zapraszamy na piknik oraz koncert Szymona Chodynieckiego i zespołu Hakuna Matata.
Dla uczestników biegu MAM w SOBIE SIŁĘ i ich opiekunów, którzy przyjadą z odległych miejsc Polski zapewniamy zakwaterowanie. 

 

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi nasz serwis! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.