Informacje

 

Fundacja Podaj Dobro we współpracy z Fundacją Mariapoli, Stowarzyszeniem Truchtacz.pl, Starostwem Powiatowym, Gminą Wilga oraz wieloma organizacjami pozarządowymi organizuje 18 maja 2019 r. w Trzciance gm. Wilga, ŚWIĘTO RODZINY, w ramach którego zostanie przeprowadzony już II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ w celu wsparcia procesu usamodzielnienia wychowanków oraz  Bieg RUN FOR UNITY (bieg dla jedności).

Do udziału w Biegu MAM w SOBIE SIŁĘ zapraszamy wychowanków od 15 roku życia i pełnoletnich (liczy się rok kalendarzowy), przebywających obecnie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych i rodzinach zastępczych, bez względu na płeć.  

Bieg RUN FOR UNITY organizowany jest dla wszystkich chętnych na dwóch dystansach 5 km i 2 km.  Dystans 5 km dla uczestników od 15 do 99 lat, natomiast dla dystansu 2 km dolna granica wieku to 9 lat. Zatem wychowankowie pieczy zastępczej poniżej 15 roku życia mogą pobiec na dystansie 2 km.
Zapisy uczestników tylko poprzez arkusz zgłoszeniowy "Rejestracja"
Warunkiem zatwierdzenia zgłoszenia i wpisanie na listę uczestników jest wpłacenie wpisowego w kwocie 30 zł., którą uczestnik zobowiązany jest zapłacić z własnego kieszonkowego. W przypadku rezygnacji wpisowe nie podlega zwrotowi.
Wpisowe należy przesyłać na konto:
mBank 68 1140 2017 0000 4902 1214 6199, w tytule przelewu - wpisowe/nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia, bieg przełajowy
Przykład: wpisowe/Jan Kowalski/2000/bieg przełajowy

Regulamin biegu - kliknij tutaj.

Prezydent RP Andrzej Duda zadeklarował ufundowanie nagród dla najmłodszej uczestniczki i najmłodszego uczestnika biegu MAM w SOBIE SIŁĘ.

Honorowy patronat przyznali: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska i Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka
Na facebook-u są wskazówki od trenera lekkoatletyki z ubiegłego roku.  Można tez skontaktować się z Łukaszem, przez fb, by pomógł przygotować się do biegu.
Pytania i sugestie - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc dla obu biegów 150 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich uczestników i gości zapraszamy na piknik oraz koncert Szymona Chodynieckiego i zespołu Hakuna Matata.
Dla uczestników biegu MAM w SOBIE SIŁĘ i ich opiekunów, którzy przyjadą z odległych miejsc Polski zapewniamy zakwaterowanie. 

 

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi nasz serwis! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.