Fundacja Podaj Dobro we współpracy z Fundacją Mariapoli, Stowarzyszeniem Truchtacz.pl, Starostwem Powiatowym, Gminą Wilga oraz wieloma organizacjami pozarządowymi organizuje 16 maja 2020 r. w Trzciance gm. Wilga, ŚWIĘTO RODZINY, w ramach którego zostanie przeprowadzony

na dwóch dystansach 6500m i 2500m. Do udziału w biegu na dystansie 6500m zapraszamy od 15 roku życia a na dystansie 2500m już od 9 lat bez względu na płeć (liczy się rok kalendarzowy).
Zapraszamy wszystkich chętnych a szczególnie wychowanków pieczy zastępczej.
ZAPISY uczestników tylko poprzez arkusz zgłoszeniowy (kliknij tutaj)
Warunkiem zatwierdzenia zgłoszenia i wpisanie na listę uczestników jest wpłacenie wpisowego w kwocie 30 zł., W przypadku rezygnacji wpisowe nie podlega zwrotowi.
Wpisowe należy przesyłać na konto: Paribas Bank, 72 1600 1462 1883 9586 3000 0001
w tytule przelewu - nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia,
Przykład: Jan Kowalski/2000
Regulamin biegu - kliknij tutaj.
Na facebook-u MAM w SOBIE SIŁĘ są wskazówki od trenera lekkoatletyki. Można tez skontaktować się z Łukaszem, przez fb, by pomógł przygotować się do biegu.
Pytania i sugestie - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc jest ograniczona do 150 uczestników. Decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.
Wszystkich uczestników i gości zapraszamy na piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych.
Dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych i ich opiekunów, którzy przyjadą z odległych miejsc Polski zapewniamy zakwaterowanie.

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi nasz serwis! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.