Działalność charytatywna na rzecz dzieci i młodzieży stała się nieodłączną częścią  życia wielu z nas. Codzienna służba dla drugiego człowieka utwierdziła nas w przekonaniu, że tam, gdzie spotykają się dobra wola i chęć niesienia pomocy innym, człowiek znów odzyskuje wiarę w ludzi i tkwiące w każdym z nas miłosierdzie. W dzisiejszych czasach pełnych bezpardonowej walki, coraz trudniej jest o przejaw prawdziwie ludzkich odruchów.

Fundacja Podaj DOBRO jest organizacją pożytku publicznego. Jej głównym zadaniem jest docieranie i skuteczna pomoc dzieciom i wychowankom opuszczającym placówki opiekuńczo-wychowawcze.

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz Fundacji. Aby to zrobić należy wypełnić część H formularza PIT, w pozycję nr 122 wpisując KRS Fundacji Podaj DOBRO, czyli: 0000367815, w pole nr 125 obliczoną kwotę 1% podatku. Zachęcamy do zaznaczenia w pozycji nr 127 zgody na ujawnienie swoich danych, a w pozycji 125 napisać kontakt do siebie jako darczyńcy. 

Przystąpiliśmy do projektu PITax.pl
Darmowy Program do rozliczenia podatkowego dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl
Link na stronie głównej umożliwia rozliczenie online z automatycznym przekazaniem 1% naszej organizacji.
Ze strony https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit/ można pobrać PIT do wypełnienia.

Ponadto możecie Państwo odliczyć 6% swojego dochodu wpłacając kwotę wpisując w tytule:
darowizna/bieg Mam w Sobie Siłę
darowizna/program MOTYL
darowizna/Ekonomia Komunii


 

Nr konta mBank:  68 1140 2017 0000 4902 1214 6199 

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi nasz serwis! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.