Poznań 3-4 listopad 2017 r.
"Ekonomia i Komunia to dwa słowa, które współczesna kultura uważa za przeciwstawne."  - powiedział w przesłaniu do przedsiębiorców Ekonomii Komunii papież Franciszek 4 lutego 2017 r.  i zachęcił do podarowania jej wszystkim.
W myśl tego przesłania  Ekonomia Komunii, została zaprezentowana na III Konferencji "Bóg Rodzina Firma Hojność" w Poznaniu 3 listopada 2017 r.

Ekonomia to bezwzględna dziedzina życia a Komunia to coś Boskiego to dzielenie się tym czym Bóg nas obdarza. Komunia dóbr, talentów, zysków zmienia oblicze ekonomii.- to konkluzja jednej z grup warsztatowych konferencji.

 
"Trzeba jednak działać przede wszystkim zanim człowiek wpadnie w ręce zbójców, zwalczając struktury grzechu, które wytwarzają przestępców i ofiary."  - powiedział dalej papież Franciszek. Fundacja PODAJ DOBRO realizuje przesłanie papieża poprzez program MOTYL skierowany do wychowanków opuszczających domy dziecka a przedsiębiorcy poprzez dzielenie się wypracowanym zyskiem.

Konferencja
Konferencja-2
konferencja-3
Konferencja-1

 

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com

Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi nasz serwis! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.